ilk deneyimim

Merhaba, Ben 14 yaşında bir kızdım. Adım Aytül. İlk deneyimimi en iyi arkadaşımın doğum gününde yaşadım. Doğum günü gayet güzeldi. Hoşlandığım çocuk da oradaydı. O gün bütün hatlarımı ortaya çıkaran mini bir elbise giymiştim. Herkes gitmişti. Yanlızca ben, Halit (hoşlandığım çocuk), Nil (doğum günü olan arkadaşım) ve Baha (Nil'in çıktığı çocuk) kalmıştık.

Sonra Nil, üstüne rahat birşeyler giymek için odasına gitti. Baha da arkasından gitti. Nil'in bana anlattığına göre Baha, Nil'i kucağına oturtmuş. Ve cinsel organıyla göğüslerini ellemeye başlamış. Nil de Baha'nın erkekliğini ellemiş ve sertleştiğini görmüş. Biz de Halit'le başbaşa kalmıştık.

Sanırım kızlığım bozuldu...Ben su içmek için mutfağa giderken Halit ayağını uzatarak bana çelme taktı ve üstüne düştüm. İkimizde yerde üstüsteydik. Birden beni öpmeye ve penisini benim kadınlığıma sürtmeye başladı. Çok hoşuma gitti. Ben de onun şeyini ağzıma aldım. İlkönce miğdem bulandı biraz ama daha sonra çok zevk aldım.
Birazdan Nil ile Baha yanımıza geldiler. Ve grup sex yaptık. Baha ile Halit birbirlerinin şeylerini ağızlarına verdiler. Biz de Nil'le öpüşmeye başladık. Daha sonra Halit orgazm oldu. Spermleri yüzüme fışkırdı. Yüzüm sıcacık oldu. Sanıyorum kızlığım bozuldu. Çünkü Halit, köpek pozisyonuna geçmemi istedi. Ben de dediğini yaptım. Halit de erkekliğini çıkarıp arkadan soktu, soktu, soktu... Bir de önden denemek istedi. Ben de masaya uzandım. Halit de önden sperm fışkırtarak beni düzdü. Baha da Nil'i beceriyordu o sırada. İlk defa olmasına rağmen çok güzel ve değişik bir duyguydu. Tavsiye ederim.

Seninle hergün yiyişmek istiyorum Halit...

1 yorum:

 1. Merhaba, Ateşli ve Azgın Bayanlar Adana ve yakın çevresinde yaşayan, Reel birliktelik düşünen, Gizlilik ve Güven çerçevesinde bir ilişki arayan Sexs’te Sınır Tanımayan ve ne istediğini bilen Doyumsuz Bayanların Mesajını Bekliyorum..
  0545 – 352 – 25 – 52 Özele Açık ! ” Skype™: Dost_erkek01 Whatsapp Line Tango Wiber Var!

  Merhaba, Evli Çiftler Eşinin Mutluluğundan Mutlu Olan, Eşi için Büyük ve Kalın Düşünenler.. (Fotoğraf ispatlı) Eşinizin Mutluluğuna Engel Olmayın ' 0545 - 352 – 25 – 52 '' Özele Açık ! Whatsapp Var Skype™: Dost_erkek01 Not:Tek Erkeqim.. Deneyimim var.
  Eşini veya sevgilisini paylaşmak isteyen gizliliğe önem veren, güvenilir ve sır saklama erdemine sahip kimse varsa Tanısalım.. 0545 – 352 – 25 – 52 Özele Açık !

  Not:Deneyimim var !

  YanıtlaSil